• Zimní počasí Vám nedělá dobře a potřebujete mít více energie a lepší imunitu?
 • Máte často ledová chodidla i ruce?
 • Ráda byste vyladila cyklus bez chemických hormonů?
 • Plánujete miminko a chcete zlepšit plodnost?

 

 Pak vás zvu na víkendový seminář Lunární jógy, kde vás naučím jednotlivé cviky a zároveň získáte i mnoho praktických informací.

Zimní cviky nám pomáhají

 • Cítit se skvěle v tomto ročním období - přivádějí nás do klidu, shromažďují síly a posilují imunitní systém.
 • Rozproudí se při nich lymfa, posílí svaly, klouby si zlepší svoji ohebnost.
 • Stimuluje se látková výměna v kostech.
 • Podporují koncentraci a vedou k bohatství vnitřních prožitků.
 • Hodí se nejen pro zimu a chladné dny, ale třeba i pro zralou ženu nebo dokonce podle Cyklické ženy pro „zimní“ fázi cyklu.

Zařadíme i cviky na přání, např. tance LJ jako nejsilnější „medicínu“.

Budeme čerpat z knihy Adelheid Ohligové: Lunární jóga aneb žena v pohybu po celý rok.

Soubor cvičení pro zimní období obsahuje:

 • jedno dechové cvičení,
 • vždy po jednom cviku pro rovnováhu, sílu a koncentraci,
 • něco na ohebnost
 • a jednu delší cvičební řadu.
 • Ve cvicích se trénují všechny možné pohyby páteře: předklony, záklony, úklony do strany a otáčení.
 • Najdete zde něco pro uvolnění i něco, co tělo nabije energií.
 • Tělesné meditace pro potěšení.

Kromě toho tvoří součást souboru cvičení ještě jedno divoké, jedno krotké, jedno plovoucí a jedno létající zvíře. Svou roli hrají prvky země, voda, vzduch a oheň, vedle přírody se podílí i mytologie.

Kdo vás bude víkendem provázet ?

Jsem autorkou Metody Martiny Mangové a zakladatelkou Hormonální a Lunární jógy v České Republice.

Lunární jógu jsem studovala přímo u její  zakladatelky Adelheid Ohligové a jsem jediná certifikovaná lektorka této jógy v ČR.

Již více jak 18 let pomáhám ženám zmírnit a odstraňovat potíže o kterých si často myslí, že jsou nedílnou součástí našeho ženství. A ráda pomohu i vám.

Proč se přihlásit na víkendový seminář zimní Lunární jógy?

 • Po celou dobu budete mít mou plnou podporu.
 • Cviky LJ zvyšují plodnost a kreativitu.
 • Díky pravidelnému cvičení se upraví Váš hormonální systém.
 • Jednotlivé cviky můžete sami cvičit doma.
 • Zklidní psychiku, pomáhají zvládnout stres.
 • Podle zájmu zařadíme postupy na vyvolání ovulace nebo na vyvolání menstruace.
 • LJ podporuje proces IVF, aby se embryo uchytilo, uhnízdilo oplodněné vajíčko.
 • Oproti hormonální józe u LJ nejsou kontraindikace v těhotenství.
 • LJ pomáhá udržet těhotenství a donosit miminko

Největším darem pro mě jsou ženy, kterým naše společné cvičení doslova změnilo život. Po mnoha obtížích a dlouhém čekání se jim konečně podařilo díky cvikům Lunární upravit svůj cyklus a následně otěhotnět. 

Mala po vysadeni antikoncepcie velmi nepravidelnu menstruaciu a moj gynekolog mi povedal, ze budem mat problem otehotniet. Nechcela som to riesit liekmi, vsadila som na cvicenie a prirodu, babatko sme s priatelom este neplanovali a tak sme si povedali, ze si nebudeme davat pozor a ked to pride, budeme radi a ked sa nam dlho nebude darit otehotniet tak az potom to budeme riesit liekmi. Pravidelnym cvicenim Lunarnej jogy sa mi postupne upravila menstruacia, namiesto troch tyzdnov, mi meskala dva, potom len jeden tyzden a posledna prisla nacas. Teraz som v osmom tyzdni tehotenstva a chcem aj v tehotenstve pokracovat v cviceni.
Mirka
Moc diky! Mela jsem ze cviceni moc pekny, hluboky a pozitivni dojem a vsechno krasne umocnila zaverecna relaxace. Cviceni bylo perfektni, uz jsem si doma nekolikrat zacvicila lva (je ohromne osvobozujici), mracna a lenochoda. Pravidelne ale cvicim spis krokodyli cviky a pozdrav mesici a planetam. Posledni dobou zarazuju taky cakrovy pozdrav, ale jen zjednodusenou verzi. Chtela bych do lunarni jogy proniknout vic, cim vic se ji zabyvam, tim vic citim jeji hloubku, „dokonalost“, zenskost… Libi se mi, ze nemusime delat nic na predpis, ale v souladu se sebou a svym telem. Fakt je uzasna... Tance byly taky skvely. Kupodivu me nejvic oslovila opici babicka (na podzim to byl vetrny mlyn). A co je dulezite, dostala jsem o ctyri dny drive menzes – coz me hodne prekvapilo, nestava se mi to. Jeste jednou MOCKRAT DEKUJI, lunarni joga je uzasna a ty ji predcvicujes skvele.
Simona

Cena víkendového semináře je 2 990 Kč

V rámci Black Friday získáte na tento balíček slevu 500 Kč.

Cena kterou od 24.11. do 27.11. zaplatíte je pouze 2490 Kč.

Do objednávky zadejte slevový kód: BLACKFRIDAY

Tato nabídka platí už jen:

Na víkendovém semináři Vám předám vše, co vím, že by konkrétně Vám mohlo pomoci vyřešit zdravotní problém, najít klid v duši či objevit ztracenou energii.  

Objednejte si seminář Lunární jógy teď.

Pokud nemůžete otěhotnět a už jste vyzkoušela všechno možné, pak je tento seminář přesně pro Vás. LJ dokáže odstranit vícero příčin neplodnosti, protože působí na mnoha úrovních. Pojďte novému životu naproti!

Pokud chcete získat zpět nával energie, kterou jste v zimních obdobích ztratili. Jestli chcete navázat vztah se svým tělem a cítit se skvěle fyzicky i psychicky, neváhejte a přihlaste se na seminář. 

Je to seminář, který Vás naučí, jak dobít energii kdykoliv budete potřebovat. 

SEMINÁŘ PRO ŽENY I PRO MUŽE S PAEDDR. MARTINOU MANGOVOU
ve dnech 13. - 14.1.2023 (
Pá 17-20h, So 9-16h)

Víkendový kurz stojí 2 990 Kč,

pro dalšího člena téže rodiny platí zvýhodněná cena 2 490 Kč. 

 Máte ještě pochybnosti? Zde jsou nejčastější otázky

Nikdy jsem jógu necvičila. Zvládnu to?

Cvičení Lunární jógy je vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti s jógou. I když budete na podobném kurzu poprvé, blahodárné účinky cviků se přesto projeví.

Mám problémy s kyčlí (loktem, kolenem, zády... ), můžu i tak přijít?

Cviky jsou zaměřené zdravotně, není potřeba podávat žádné sportovní či akrobatické výkony. V LJ není žádná pevně daná sestava, proto můžeme z toho balíku asi 400 cviků vybrat ty nejvhodnější, které se dají zacvičit i se zdravotním omezením. Každý cvik je možné i přizpůsobit, aby bylo provádění bezbolestné a při tom zůstal zdravotní a hormonální účinek zachován.

Má Lunární jóga nějaké kontraindikace?

V LJ není žádná pevně daná sestava cviků a všichni si mohou svobodně vybrat jen ty cviky, kterém jim dělají dobře. Tím i kontraindikace v podstatě nejsou. Kontraindikace se týkají pouze některých konkrétních cviků a to zpravidla každý vnímá. Například je možné cvičit i v těhotenství - cviky pomáhají donosit miminko a aby mu v bříšku bylo dobře. Nevhodné jsou logicky cviky v leže na břiše a postup na vyvolání menstruace.

Je určitě dobré mi některé důležité detaily o Vašem zdravotním stavu sdělit a já pak výběr cviků upravím. V případě pochybností se ptejte.

Můžeme přijít s manželem oba? Nebude tam sám?

Můžete, muži jsou na semináři vítáni. I oni potřebují protáhnout tělo, zbavit se bolestí zad a stresu, zlepšit trávení, načerpat energii apod. Pokud si pár přeje otěhotnět, je skvělé, že si pak mohou doma cvičit společně a vzájemně se motivovat. U mužů se díky cvičení zlepšuje mužnost a kvalita spermií. Lunární jóga se dá dobře kombinovat se sportovním tréninkem - protáhnou se zatěžované svaly a urychlí se regenerace těla po výkonu. Je to prevence přetrénování (nebo i přepracovanosti u nesportovců).

Je pravda, že muži na jógu všeobecně moc nechodí. Na kurzů bývá většinou tak jeden či dva, výjimečně 4. Může se tedy stát, že tam bude sám. Třeba znáte někoho, kdo by se rád přidal.

Potřebujete se poradit?

Napište mi na luna-yoga@email.cz nebo volejte na 602 526 957.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.