Olej s extraktem z kořene Yam

Ionizovaný diosgeninový olej s extraktem z jamu. 100% přírodní produkt, obsahující účinné látky a vzácné oleje, ze kterých je tělo schopno vytvářet své vlastní hormony, zejména progesteron.

Je vhodný při těchto potížích:

 • při nepravidelné, bolestivé nebo silné menstruaci, PMS, při dlouhém krvácení
 • neplodnosti žen i mužů
 • předčasné menopauze - např. po vysazení hormonální antikoncepce
 • při rizikovém začátku těhotenství, poporodní depresi a psychóze
 • jako prevence zamlklého těhotenství, endometriózy, myomů, bulek a cyst, zastavuje jejich růst
 • při nízké hladině progesteronu, při zkrácené fázi žlutého tělíska, anovulačních cyklech
 • pomáhá udržet těhotenství, maže se až asi do 7. měsíce, přestávat postupně
 • po porodu se může opět začít mazat od 4. dne jako prevence poporodních depresí
 • účinkuje proti všem potížím v přechodu, i v předčasném (deprese, návaly, nespavost, vypadávání vlasů, osteoporóza, suchost sliznic, podrážděnost, snížená funkce štítné žlázy, přibývání na váze, bolesti hlavy…)
 • u mužů podporuje tvorbu testosteronu, růst svalů, mužský tvar postvy, zlepšuje plodnost, zpomaluje stárnutí, zlepšuje vitalitu, výkonnost, imunitu a myšlení
 • prevence Parkinsona, Alzheimera, senility
 • zatím dokáže přeprat xenoestrogeny z životního prostředí a eliminovat jejich nepříznivý vliv na ženy i na muže

Diosgenin:

je stavební látkou snad pro všechny hormony těla. Ukazuje se, že jeho používáním se zlepšuje fungování štítné žlázy, slinivky, nadledvinek, ženských i mužských pohlavních žláz. Tělo si z něj tvoří své vlastní hormony v optimálním množství, proto nejsou vedlejší účinky.

Divoký mexický jam

Varianty:

 1. diosgeninový olej je ve variantě bez puntíku (na harmonizaci hormonů)
 2. nebo s červeným puntíkem (navíc s eleuterokokem, na podporu otěhotnění).

Využití: 

Rády si ho berou ženy se silnými potížemi, které potřebují mít rychlé výsledky, nebo pro podporu, pokud z nějakého důvodu nemohou cvičit Hormonální nebo Lunární jógu každý den. V kombinaci s cvičením jsou výsledky ještě rychlejší.

Hodí se pro páry, které plánují v brzké době počít miminko. Olejíček mažou oba.

Hodí se i pro muže, u kterých se vlivem xenoestrogenů objevuje například růst mužských prsou, špatná kvalita spermií a snížená pohlavní touha a síla

Dávkování: 

Je intuitivní a individuálně se přizpůsobuje pomalým zvyšováním nebo snižováním.

Použití: 

Ženy olejíček mažou na vnitřní strany paží a stehen, tj. 4 kapky 2x denně, + pokud si přejete otěhotnět nebo dát energii vaječníkům, i po kapce na vaječníky = 6 kapek 2x denně

Pokud je potřeba podpořit štítnou žlázu, tak místo vaječníků 2 kapky na krk.

Jedna kapka = to, co ulpí na prostředníčku (když jím lahvičku ucpeme a otočíme dnem vzhůru). Po vmasírování je dobrý odstup od oblečení asi čtvrt hodiny, aby se olejíček dobře vstřebal. Začít můžete kdykoliv, během menstruace se nemaže

Muži mažou do třísel a varlata, celkem 4 kapky 2x denně

Kontraindikace:

Žádné, lze užívat i během kojení.

Dárek zdarma:

Pro optimální účinnost doporučujeme vyladit činnost jater a ledvin, které mohou mít následky např. po vysazení hormonální antikoncepce. Proto bývá momentálně zasílán navíc s kuličkami na zlepšení funkce jater, žlučníku a ledvin, a na odstranění následků užívání chemických hormonů (cena: asi 600,- Kč - nyní zdarma).

S kuličkami i olejem začněte současně. Kuličky se cucají 2x denně, počet je uveden na sáčku, na lačno je to účinnější. Mezi oběma druhy udělejte odstup asi 3 minuty.

Olej i kuličky prosím chraňte před mobily, WIFI, magnety apod. Uskladněte třeba v keramickém hrníčku přiklopeném talířkem. Ideální je ponechat olej v ochranném alobalu, ve kterém je dodáván, a jen uvolnit šroubovací uzávěr. Olej je totiž ionizován, což zvyšuje jeho účinnost. Tímto si ionizaci uchováme co nejdéle.

Pokud cestujete na dovolenou, odlijte si s sebou malé množství a velkou lahvičku ponechte doma chráněnou.

Cena a balení:

1600,- Kč + poštovné / 50ml

Toto balení vydrží podle způsobu používání na půl roku až na rok. Párům zpravidla vydrží kolem 5 měsíců.

Ohlasy:

Jsou trvale dobré. Porovnáním výsledků jsme ale zjistili, že je lepší si k oleji ještě navíc cvičit buď Lunární jógu nebo Hormonální jógu, nebo kombinaci obou (např. u neplodnosti každý den cvičit HJ a uprostřed cyklu si pomocí postupu z LJ vyvolávat ovulaci, pro vyšší pravděpodobnost početí). Podchytí se tak více příčin hormonální nerovnováhy a výsledky jsou rychlejší.

Materiály ke stažení:

Mám zájem o olej

Olejíček Vám pomůžeme objednat ze zahraničí. Když se sejde asi 10 poptávek, vychází při hromadné objednávce zahraniční poštovné na necelé euro. Pro bližší informace stačí vyplnit tento formulář a ozvu se vám. Děkuji. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Ohlasy na diosgeninový olej a kuličky

Olejíček bez puntíku je skvělý, už ho používá i manžel, takže máme větší spotřebu :-). Cítím se výborně, cvičím Hormonální jógu asi 3x týdně, ale pokusím se frekvenci zvýšit. Hormonálně jsem se nikdy necítila lépe.

Alena, 47 let

Moc vám děkuji za olejíček a kuličky. Měla jsem v minulosti 2x zamlklý potrat a teď když jsem mazala olejíček, je vše v pořádku.

Petra, 38 let

Při včerejším testu jsem zjistila, že se nám s manželem zadařilo miminko :-). Je to pro mě úžasná zpráva. Musím říct, že co aplikuji olejíčet a užívám kuličky, tak jsem v polovině cyklu vůbec nešpinila.

Lenka, 31 let

Musím se s vámi podělit o svou radost 🙂 Tento měsíc je to přesně dva roky od vysazení HA (brala jsem 7 let) a dnes jsem poprvé dostala menstruaci. Asi si dovedete představit moji radost 🙂 Hormonální jógu cvičím rok s nějakou přestávkou a poslední měsíc jsem přidala olej z yamu od Martinky a bylinnou kůru na míru od Podhorné.

Monika, 29 let