Olej s extraktem z kořene Yam

Ionizovaný diosgeninový olej s extraktem z jamu. 100% přírodní produkt, obsahující účinné látky a vzácné oleje, ze kterých je tělo schopno vytvářet své vlastní hormony, zejména progesteron.

Je vhodný při těchto potížích:

  • při nepravidelné, bolestivé nebo silné menstruaci, PMS, sterilitě, rizikovém těhotenství, poporodní depresi a psychóze,
  • jako prevence zamlklého těhotenství, endometriózy, myomů a cyst, zastavuje jejich růst,
  • při nízké hladině progesteronu, při zkrácené fázi žlutého tělíska, anovulačních cyklech,
  • pomáhá udržet těhotenství, maže se až asi do 7. měsíce, přestávat postupně,
  • může se opět začít 4. den po porodu jako prevence poporodních depresí,
  • účinkuje proti všem potížím v přechodu, i v předčasném (deprese, návaly, nespavost, vypadávání vlasů, osteoporóza, suchost sliznic, podrážděnost, snížená funkce štítné žlázy, přbývání na váze, bolesti hlavy…),
  • u mužů podporuje tvorbu testosteronu, růst svalů, mužský tvar postavy, zlepšuje plodnost, zpomaluje stárnutí, zlepšuje vitalitu, výkonnost, imunitu a myšlení.
  • prevence Parkinsona, Alzheimera, senility
Divoký mexický jam

Varianty:

  1. diosgeninový olej je ve variantě bez puntíku (na harmonizaci hormonů)
  2. nebo s červeným puntíkem (navíc s eleuterokokem, na podporu otěhotnění).

Využití: 

Rády si ho berou ženy se silnými potížemi, které potřebují mít rychlé výsledky, nebo pro podporu, pokud z nějakého důvodu nemohu cvičit Hormonální nebo Lunární jógu každý den.

Dávkování: 

Je intuitivní a individuálně se přizpůsobuje pomalým zvyšováním nebo snižováním.

Použití: 

Olej se maže na vnitřní stranu paží a stehen, + pokud si přejete otěhotnět nebo dát energii vaječníkům, i po kapce na vaječníky = 6 kapek 2x denně. Pokud je potřeba podpořit štítnou žlázu, tak místo vaječníků 2 kapky na krk. 1 kapka = to, co ulpí na prostředníčku (když jím lahvičku ucpeme a otočíme dnem vzhůru). Po vmasírování je dobrý odstup od oblečení asi čtvrt hodiny, aby se olejíček dobře vstřebal. Začít můžete kdykoliv, během menstruace se nemaže. 

Muži mažou do třísel a varlata, celkem 4 kapky 2x denně. 

Kontraindikace:

Žádné, lze užívat i během kojení.

Dárek zdarma:

Pro optimální účinnost doporučujeme vyladit činnost jater a ledvin. Proto bývá momentálně zasílán navíc s kuličkami na zlepšení funkce jater, žlučníku a ledvin, a na odstranění následků užívání chemických hormonů (cena: asi 600,- Kč - nyní zdarma).

Cena a balení:

1550,- Kč + poštovné / 50ml

Materiály ke stažení:

Mám zájem o olej

Olejíček Vám pomůžeme objednat ze zahraničí. Když se sejde asi 10 poptávek, vychází při hromadné objednávce zahraniční poštovné na necelé euro. Pro bližší informace stačí vyplnit tento formulář a ozvu se vám. Děkuji. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.