Diosgeninový olej s extraktem z jamu

100% přírodní produkt, obsahující účinné látky a vzácné oleje, ze kterých je tělo schopno vytvářet své vlastní hormony, zejména progesteron.

Je vhodný při těchto potížích:

  • při nepravidelné, bolestivé nebo silné menstruaci, PMS, sterilitě, rizikovém začátku těhotenství, poporodní depresi a psychóze
  • jako prevence endometriózy, myomů a cyst, zastavuje jejich růst
  • při nízké hladině progesteronu, při zkrácené fázi žlutého tělíska, anovulačních cyklech
  • pomáhá udržet těhotenství, maže se až asi do 7. měsíce, přestávat postupně
  • může se opět začít 4. den po porodu jako prevence poporodních depresí
  • účinkuje proti všem potížím v přechodu, i v předčasném (deprese, návaly, nespavost, vypadávání vlasů, osteoporóza, suchost sliznic, podrážděnost, snížená funkce štítné žlázy, přbývání na váze, bolesti hlavy…)
  • u mužů podporuje tvorbu testosteronu, růst svalů, mužský tvar postvy, zlepšuje plodnost, zpomaluje stárnutí, zlepšuje vitalitu, výkonnost, imunitu a myšlení
  • prevence Parkinsona, Alzheimera, senility

Varianty:

  1. Olej bez puntíku (na harmonizaci hormonů)
  2. nebo s červeným puntíkem (navíc s eleuterokokem, na podporu otěhotnění).

Využití:

Rády si ho berou ženy se silnými potížemi, které potřebují mít rychlé výsledky, nebo pro podporu, pokud z nějakého důvodu nemohu pravidelně každý den cvičit Hormonální nebo Lunární jógu.

Dávkování:

je intuitivní a individuálně se přizpůsobuje pomalým zvyšováním nebo snižováním.

Použití:

Olej se maže na vnitřní strany paží a stehen, tj. 4 kapky 2x denně, + pokud si přejete otěhotnět nebo dát energii vaječníkům, i po kapce na vaječníky = 6 kapek 2x denně. Pokud je potřeba podpořit štítnou žlázu, tak místo vaječníků 2 kapky na krk. Jedna kapka = to, co ulpí na prostředníčku (když jím lahvičku ucpeme a otočíme dnem vzhůru). Po vmasírování je dobrý odstup od oblečení asi čtvrt hodiny, aby se olejíček dobře vstřebal. Začít můžete kdykoliv, během menstruace se nemaže. 

Muži mažou do třísel a varlata, celkem 4 kapky 2x denně. 

Kontraindikace: 

žádné, lze užívat i během těhotenství a kojení.

Dárek zdarma v hodnotě 650,- Kč:

Pro optimální účinnost doporučujeme vyladit činnost jater a ledvin. Proto bývá momentálně zasílán navíc s kuličkami na zlepšení funkce jater, žlučníku a ledvin, a na odstranění následků užívání chemických hormonů.

Ohlasy:

Jsou trvale dobré. Porovnáním výsledků jsme ale zjistili, že je lepší si k oleji ještě navíc cvičit buď Lunární jógu nebo Hormonální jógu, nebo kombinaci obou (např. u neplodnosti každý den cvičit HJ a uprostřed cyklu si pomocí postupu z LJ vyvolávat ovulaci, pro vyšší pravděpodobnost početí). Podchytí se tak více příčin hormonální nerovnováhy a výsledky jsou rychlejší.

Materiály ke stažení:

Mám zájem o olej

Olejíček Vám pomůžeme objednat ze zahraničí. Když se sejde asi 10 poptávek, vychází při hromadné objednávce zahraniční poštovné na necelé euro. Pro bližší informace stačí vyplnit tento formulář a ozvu se vám. Děkuji. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
Divoký mexický jam