Diosgeninový olej s extraktem z jamu

100% přírodní produkt, obsahující účinné látky a vzácné oleje, ze kterých je tělo schopno vytvářet své vlastní hormony, zejména progesteron.

Je vhodný při těchto potížích:

 • při nepravidelné, bolestivé nebo silné menstruaci, PMS, při dlouhém krvácení
 • neplodnosti žen i mužů
 • předčasné menopauze - např. po vysazení hormonální antikoncepce
 • při rizikovém začátku těhotenství, poporodní depresi a psychóze
 • jako prevence zamlklého těhotenství, endometriózy, myomů, bulek a cyst, zastavuje jejich růst
 • při nízké hladině progesteronu, při zkrácené fázi žlutého tělíska, anovulačních cyklech
 • pomáhá udržet těhotenství, maže se až asi do 7. měsíce, přestávat postupně
 • po porodu se může opět začít mazat od 4. dne jako prevence poporodních depresí
 • účinkuje proti všem potížím v přechodu, i v předčasném (deprese, návaly, nespavost, vypadávání vlasů, osteoporóza, suchost sliznic, podrážděnost, snížená funkce štítné žlázy, přibývání na váze, bolesti hlavy…)
 • u mužů podporuje tvorbu testosteronu, růst svalů, mužský tvar postvy, zlepšuje plodnost, zpomaluje stárnutí, zlepšuje vitalitu, výkonnost, imunitu a myšlení
 • prevence Parkinsona, Alzheimera, senility
 • zatím dokáže přeprat xenoestrogeny z životního prostředí a eliminovat jejich nepříznivý vliv na ženy i na muže

Diosgenin:

je stavební látkou snad pro všechny hormony těla. Ukazuje se, že jeho používáním se zlepšuje fungování štítné žlázy, slinivky, nadledvinek, ženských i mužských pohlavních žláz. Tělo si z něj tvoří své vlastní hormony v optimálním množství, proto nejsou vedlejší účinky.

Varianty:

 1. Olej bez puntíku (na harmonizaci hormonů)
 2. nebo s červeným puntíkem (navíc s eleuterokokem, na podporu otěhotnění).

Využití:

Rády si ho berou ženy se silnými potížemi, které potřebují mít rychlé výsledky, nebo pro podporu, pokud z nějakého důvodu nemohou pravidelně každý den cvičit Hormonální nebo Lunární jógu. V kombinaci s cvičením jsou výsledky ještě rychlejší.

Hodí se pro páry, které plánují v brzké době počít miminko. Olejíček mažou oba.

Hodí se i pro muže, u kterých se vlivem xenoestrogenů objevuje například růst mužských prsou, špatná kvalita spermií a snížená pohlavní touha a síla

Dávkování:

je intuitivní a individuálně se přizpůsobuje pomalým zvyšováním nebo snižováním.

Použití:

Ženy olejíček mažou na vnitřní strany paží a stehen, tj. 4 kapky 2x denně, + pokud si přejete otěhotnět nebo dát energii vaječníkům, i po kapce na vaječníky = 6 kapek 2x denně

Od 45 let nebo pokud je potřeba podpořit štítnou žlázu, tak místo vaječníků 2 kapky na krk.

Jedna kapka = to, co ulpí na prostředníčku (když jím lahvičku ucpeme a otočíme dnem vzhůru). Po vmasírování je dobrý odstup od oblečení asi čtvrt hodiny, aby se olejíček dobře vstřebal. Začít můžete kdykoliv, během menstruace se nemaže

Muži mažou do třísel a varlata, celkem 4 kapky 2x denně

Kontraindikace: 

žádné, lze užívat i během těhotenství a kojení.

Dárek zdarma v hodnotě 650,- Kč:

Pro optimální účinnost oleje doporučujeme vyladit činnost jater a ledvin, které mohou mít následky např. po vysazení hormonální antikoncepce. Proto jsou ještě stále součástí balení kuličky na zlepšení funkce jater, žlučníku a ledvin, a na odstranění následků užívání chemických hormonů.

S kuličkami i olejem začněte současně. Kuličky se cucají 2x denně, počet je uveden na sáčku, na lačno je to účinnější. Mezi oběma druhy udělejte odstup asi 3 minuty.

Olej i kuličky prosím chraňte před mobily, WIFI, magnety apod. Uskladněte třeba v keramickém hrníčku přiklopeném talířkem.

Ideální je ponechat olej v ochranném alobalu, ve kterém je dodáván, a jen uvolnit šroubovací uzávěr. Olej je totiž ionizován, což zvyšuje jeho účinnost. Tímto si ionizaci uchováme co nejdéle.

Pokud cestujete na dovolenou, odlijte si s sebou malé množství a velkou lahvičku ponechte doma chráněnou.

 

Cena a balení:

1700,- Kč + poštovné / 50ml

Toto balení vydrží podle způsobu používání na půl roku až na rok. Párům zpravidla vydrží kolem 5 měsíců.

Ohlasy jsou trvale dobré. Již více než 16 let.

Jak zlešit a urychlit výsledky?

Porovnáním jsme zjistili, že je lepší si k oleji ještě navíc cvičit buď Lunární jógu - nyní i On-Line jóga zde nebo Hormonální jógu, nebo kombinaci obou (např. u neplodnosti každý den cvičit HJ a uprostřed cyklu si pomocí postupu z LJ vyvolávat ovulaci, pro vyšší pravděpodobnost početí). Podchytí se tak více příčin hormonální nerovnováhy a výsledky jsou rychlejší.

Upozornění:

Objevily se napodobeniny našeho olejíčku, které slibují stejné výsledky.

Náš olej je od německého výrobce a testujeme jej již 16 let. Přináší stabilně dobré výsledky, zejména v kombinaci s cvičením Lunární nebo Hormonální jógy.

Jak se pozná pravý olej?

 • je zabalen v alobalu a má originál etiketu v němčině
 • jsou k němu jako dárek dvě balení kuliček v ceně asi 650,- Kč, což je kůra potřebná pro lepší účinek
 • toto je zabaleno v bublinkovém obalu a ještě jednom alobalu kvůli zachování ionizace a vysoké účinnosti oleje
 • neobsahuje éterické oleje, takže nevoní - resp. často voní přirozeně pupalkovým olejem, který je ve složení
 • v případě pochybností nám Váš olej vyfoťte a pošlete na email: diosgenin@gmail.com

Materiály ke stažení:

Ohlasy na diosgeninový olej a kuličky

Olejíček bez puntíku je skvělý, už ho používá i manžel, takže máme větší spotřebu :-). Cítím se výborně, cvičím Hormonální jógu asi 3x týdně, ale pokusím se frekvenci zvýšit. Hormonálně jsem se nikdy necítila lépe.
Alena, 47 let
Moc vám děkuji za olejíček a kuličky. Měla jsem v minulosti 2x zamlklý potrat a teď když jsem mazala olejíček, je vše v pořádku.
Petra, 38 let
Při včerejším testu jsem zjistila, že se nám s manželem zadařilo miminko :-). Je to pro mě úžasná zpráva. Musím říct, že co aplikuji olejíčet a užívám kuličky, tak jsem v polovině cyklu vůbec nešpinila.
Lenka, 31 let
Musím se s vámi podělit o svou radost 🙂 Tento měsíc je to přesně dva roky od vysazení HA (brala jsem 7 let) a dnes jsem poprvé dostala menstruaci. Asi si dovedete představit moji radost 🙂 Hormonální jógu cvičím rok s nějakou přestávkou a poslední měsíc jsem přidala olej z yamu od Martinky a bylinnou kůru na míru od Podhorné.
Monika, 29 let
Divoký mexický jam

Otázky a odpovědi

ohledně olejíčku i cvičení jógy

Dobrý den paní Mangová, prosím na jak dlouho olejíček vydrží, pokud budu mazat 2 x denně? Měla bych zájem o diosgeninový olej je ve variantě bez puntíku (na harmonizaci hormonů), bude mě 41 let a hodnoty hormonů mám...jako bych byla už na začátku přechodu. Cvičím sestavu HJ od začátku listopadu, zatím se mě MS nesrovnala, v lednu jsem měla MS měsíc (spíš špinění nebo slabé krvácení), od té zase doby nic. Myslíte, že by mě olejíček pomohl srovnat MS? Objevují se mě návaly horka a další příznaky přechodu. Moc děkuji za Vaši odpověď. Eva V.

Dobrý den, ano, olejíček by měl pomoci, ženy si ho chválí. Jsou stabilně dobré ohlasy. Při mazání 2x denně 4 kapky vydrží až rok. Cvičení by ale mělo taky pomoct. Jak často si cvičíte? každý den? Tady si můžete stáhnout zdarma e-book, proč cvičení HJ někdy nefunguje https://martinamangova.cz/ebook-zdarma/ Nově je možné si olej objednat zde http://hormonalnijoga.cz/eShop.html Srdečně zdraví MM

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na pár věcí: Mám žluté kuličky, a vůbec nevím, kdy je mám brát a na co jsou. Můžete mi prosím poradit? Je možné kombinovat olejíček a kuličky s Gynexem a Cytovitalem? Jak přesně bych měla chránit kuličky a olejíček, když koncem února letím na 14 dní na SRÍ LANKU a budou se mnou v letadle? Mockrát děkuji za informace a přeji hezký den Eva J.

S olejem i kuličkami začněte zároveň. Kuličky se cucají 2x denně, počet je uveden na balení. Ráno oba druhy s odstupem asi 3 minuty a večer taky. Kamarádka to užívala s Gynexem a bylo to v pohodě. S Cytovitalem nevím. Zpravidla olej zabírá výborně a není potřeba ho něčím vylepšovat. V kombinaci s cvičením Lunární nebo Hormonální jógy jsou výsledky lepší, protože cvičení podchytí ještě další příčiny nerovnováhy. Na dovolenou si vezměte jen malé množství oleje a zbytek nechte chráněný doma, nejlépe ponechat v původním alobalu a v keramickém hrníčku přiklopeném talířkem. Kuličky nemusíte brát. Pokud ještě zbudou, můžete je nechat na později. Kdybyste náhodou někdy plánovala brát chemické hormony, tak je dobré je mít připraveny pro rychlejší zotavení z vedlejších účinků. MM

Vážená paní Mangová, děkuji za Váš mail, olej si objednám. HJ cvičím opravdu poctivě každý den, cítím se po ní dobře 🙂 Menstruace jak jsem psala byla v lednu a pak v půlce dubna, takže pravidelná není. Na FB jsem četla v diskusi, že existují cviky na vyvolání menstruace (nevím, zda jsou to cviky z HJ nebo lunární jógy). Prosím myslíte, že by mě tyto cviky pomohly? Mohla byste mě blíže popsat, jak se takové cviky provádí? Předem moc děkuji za Vaši pomoc a odpověď. Mějte se hezky, Eva V.

Dobrý den, paní Evo, speciální postup na vyvolání menstruace je v Lunární józe. Naučení tohoto postupu je tak na hodinu a půl individuálního sezení. Nebo doporučuji navštívit víkendový seminář, kde je možné vše důkladně probrat a zkontrolovat způsob provádění. Jinak k normalizaci menstruačního cyklu často dojde již jen díky olejíčku s kuličkami (ty jsou důležité hlavně, pokud byly v minulosti chemické hormony, zbaví následků užívání) nebo běžnou Lunární jógou. Hormony se vrátí na optimum, obnoví se ovulace i menstruace. Pokud byste si přála ještě otěhotnět, je lepší pro normalizaci cyklu provádět postup na vyvolání ovulace - menstruace přijde pak automaticky za 14 dní. S přáním krásného dne MM

Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat na diosgeninový olej, mám syndrom PCO, snažíme se asi 4 roky o miminko, menstruace je nepravidelná, zkoušela jsem pouze přírodním progesteron ve formě krému. Nyní jsem našla Vaše stránky s nabídkou oleje a nevím co je pro mě vhodnější. S Hormonální jogou mám zkušenost, kdy jsem jí cvičila pravidelně cca měsíc, sice jsem nešpinila a menstruace se dostavila, ale měla jsem hodně velké bolesti při menstruaci. Pak jsem ji už necvičila, ale chystám se na to zas vrhnout 🙂 Děkuji, hezký den. Veronika K

V porovnání s progesteronovým krémem je olej naprosto přírodní, bez emulgátorů a konzervantů, neobsahuje hotový hormon ale stavební látku pro tvorbu vícero hormonů v těle - pro štítnou žlázu, slinivku, nadledvinky, hypofýzu a harmonizaci ženských a mužských hormonů. Díky tomu nemá vedlejší účinky (tvoří se tělu vlastní hormony v optimálním množství) a je velmi univerzální. Pokud jste v minulosti brala hormonální antikoncepci nebo jiné chemické hormony, možná pořetrvávají “následky” a pak jsou pro Vás důležité kuličky, které jsou momentálně k oleji zdarma. Tato přiložená kůra vyladí funkci jater, žlučníku a ledvin a během dvou týdnů je možné zpravidla pozorovat výrazné zlepšení. Spolu s cvičením HJ jsou výsledky ještě lepší. Je ale potřeba vytrvat alespoň 3 měsíce, pro zhodnocení, zda pokračovat.

Dobry den, dne 27.4. jsem u Vas objednala diosgeninovy olej z jamu. Uzivala jsem v prvnim trimestru tehotenstvi, pote jsem ho zapomnela vzit na dovcu s sebou a uz jsem si nebyla jista, zda znovu nasadit, tak jsem jiz neuzivala. Nyni premyslim, jestli ho prodam dal nebo si ho necham. Sloupla se mi na nem cedulka, vite prosim jakou mel zhruba expiraci? Ja mam pocit, ze do konce toto roku? Dekuji moc. Mozna by mi poslouzil po porodu nebo pri nejakem diskomfortu jeste ted v tehotenstvi... Dekuji moc za radu. S pozdravem, Klára C.

Dobrý den, Já olejíček nechávám po celou dobu používání v alobalu pro ochranu před zářením mobilů, WIFI, magnetů apod. Je ionizovaný a záření tu ionizaci narušuje. Já ale například na účinnosti nepoznám, že už tam žádná ionizace není, zabírá mi stále dobře. Jinak tu dobu na nálepce je možné klidně i o rok překročit. Mám ohlasy od žen, že přesto skvěle funguje. Pokud by se objevil nějaký velký stres nebo shon, problém, cokoliv, hned olejíček zase nasaďte. Po porodu se začíná mazat od 4. dne jako prevence poporodních depresí. Přeji příjemné mateřství a pohodový porod Srdečně zdraví Martina Mangová

Dobrý večer. Dnes mi prišla zásielka oleja. Prišla v poriadku. Chcem sa len ešte spýtať ohľadne užívania guličiek - je jedno v akom poradí ich budem užívať? A treba ich využívať všetky (ide o jednu kúru)? Ďakujem za odpoveď a prajem pekný večer. MR

Dobrý den, mám radost, že olej v pořádku přišel. U kuliček na pořadí nezáleží a je to kůra, kterou stačí zopakovat zpravidla s každým dalším novým olejem. Pokud byste ale někdy užívala nějaké chemické hormony (antikoncepce, stimulace, vyvolávací hormony apod.) doporučuji si objednat kuličky navíc. Srdečně zdraví Martina M

Dobrý den Marti, mohu se zeptat, jakou úlohu plní ty kuličky? Poctivě je již užívám. Petra

Kuličky zlepšují funkci jater, žlučníku a ledvin, přeneseně i slinivky. Odstraní následky chemických hormonů z minulosti, ale i silných léků apod. Díky tomu se ihned zlepší celý hormonální systém

Dobry den, pani Mangova, pouzivam Vas olejicek s puntikem, mazu 2x denne 4 kapky (vnitrni strana pazi a stehen) a koncim 31.tyden tehotenstvi (7.mesic). Ve Vasem letacku k olejicku jsem se docetla, ze se olejicek muze mazat az do 7.mesice a ze se ma postupne prestavat. Chtela jsem se tedy prosim zeptat, jestli mohu olejicek pouzivat i nadale (treba az do porodu nebo jake jsou “kontraindikace” pri uzivani dele nez do 7.mesice) nebo jestli musim nyni jeho uzivani prerusit a pokud prerusit, tak co je prosim mysleno “prestat postupne” - treba zacit mazat jen vecer (treba tyden) a po tom tydnu uz vubec? A take bych se prosim rada zeptala jestli po porodu se smi olejicek mazat jiz 4.den i po cisarskem rezu, nebo zda-li je tam jiny postup u cisarskeho rezu nez u prirozeneho porodu? Predpokladam, ze po porodu se maze opet 2x denne 4 kapky (vnitrni strana stehen + pazi), nebo se maze jinak? Predem moc dekuji za Vase odpovedi a preji krasny vecer! S pozdravem, JF

Dobrý den, to je skvělá zpráva 🍀 Nechte se vést svojí intuicí. Kontraindikace tam není. Pokud máte pocit, že byste ráda mazala dál, můžete v pohodě pokračovat až do porodu, třeba 1x denně. Zejména to doporučuji, pokud byste měla nějaké období stresu (což kolem Vámoc může být), úzkosti, obavy apod. Udržíte si tím hladiny hormonů v pohodě a jste chráněná. Po porodu - jak přirozeném, tak císařem (epidurál) - může být porodní trauma, stres, což zase rozhazuje hladiny hormonů a může způsobit depresi, plačtivost, laktační psychózu, což by byla škoda. I tady je dávkování intuitivní. Když byste si připadala v pohodě, tak jen 1x denně. Pokud byste se cítila rozladěná a bez radosti, tak určitě 2x. Tak ať se všechno krásně a pohodově vyvíjí Skvělý porod srdečně zdraví Martina Mangová

Marti, děkuji za info. Dá se začít mazat i v těhotenství? Zjistila jsem, že jsem pravděpodobně čerstve tehotna, proto bych chtěla udělat maximum pro udržení.. pokud byste měla i nějaký jiný tip kromě oleje, prosím prosím o něj. Mockrát děkuji a přeji krásné svátky!

Hezky den, ano, muze se zacit mazat i v tehotenstvi, na udrzeni, az do 7. mesice, nekdo i dele. Po porodu se maze od 4. dne jako prevence poporodnich depresi. Jinak doporucuji se udržovat v dobre náladě, uzivat si a vytvaret si po cele dny stastne okamžiky. Vyhybat se stresu (pokud Vas stresuje nemocnice, tak i te).

Dobry den, právě procházím druhým SP (spontánním potratem) po IVF během půlroku. Dostala jsem doporučeni na olej. Nejsem si jista zda je vhodny uz s takovym mnozstvim hormonu. HV

Dobrý den, To je mi moc líto. Abych mohla dobře a komplexně poradit, potřebovala bych více informací. Nejlepší by byla telefonická konzultace. Upozorňuji ale, že vedu ženy i muže k lepší plodnosti výhradně přirozenou a přírodní cestou 🙂 Nebudou to tedy další hormony navíc. Naopak. Některé ženy jsou přecitlivělé na chemické hormony, proto se proces IVF nedaří, jejich tělo bojuje s následky užívání hormonů v minulosti a nerovnováhou. Navrhovala bych dát si od IVF třeba rok pauzu a zkusit to jinak. V oleji nejsou hormony ale diosgenin, stavební látka pro tvorbu skoro všech hormonů v těle. Tělo z oleje tvoří své vlastní hormony, proto nejsou nežádoucí účinky, jen samé pozitivní. Aby mohl olej zabrat na 100%, jsou k němu kuličky na odstranění následků užívání chemických hormonů (HA, při IVF, na udržení těhotenství...). Olej může mazat i partner, kuličky jen pokud bral také hormony... U mužů se tím zvýší vitalita, výkonnost, mužnost, svaly, kvalita spermií... I po několika neúspěšných pokusech IVF pak páry otěhotní během 4-5 měsíců naprosto přirozeně. Ideální je k oleji navíc cvičit - Lunární jógu nebo Hormonální jógu (naučit se u zkušené certifikované lektorky, bohužel se to z webu moc nepozná), tím se úspěšnost urychluje, protože se podchytí více možných příčin, proč se to dřív nedařilo. Přirozený postup je zároveň i mnohem lepší pro miminko a jeho další rozvoj a zdraví. Je možná i praktická hodina přes Skype. Příjemné a pohodové sváteční dny srdečně zdraví Martina Mangová

Mám zájem o olej

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.