Průběžné hodiny v Šatově

Všechny hodiny jógy v tělocvičně se od 12.10. asi na 14 dní ruší.

Je možné se přidat k On-line vysílání jógy 1x za týden. Záznam je vždy k dispozici až do dalšího živého vysílání k opakovanému shlédnutí.

ÚT v 16:00 h On-Line jóga pro těhotné
ST v 16:00 h On-Line jóga pro všechny

OD 6.10.2020 pak začíná výhodný 8-blok nebo 12-blok Lunární jógy v Šatově, na které je možné si zakoupit permanentku na tomto odkazu. Permanentkou se zavazujete k pravidelné účasti na všech po sobě jdoucích hodinách - proto získáváte tak výraznou slevu. Permanentka je přenosná a její platnost končí posledním setkáním příslušného výhodného bloku. Hodinu je možné si nahradit v pondělí v 19h nebo ve středu v 17:30h ve Znojmě. O svátcích a o prázdninách se zpravidla necvičí. Záleží na společné dohodě.

Rozvrh všech hodin jógy:

PONDĚLÍ: 17:00 Hormonální jóga a v 19 h Lunární jóga - přihlášení na Jezuitském nám. 1
ÚTERÝ:
17:00 Jóga pro těhotné a v 18:30 h Lunární jóga v Šatově
STŘEDA:
17:30 Lunární jóga - přihlášení na Jezuitském nám. 1

Aktuální rozvrh včetně všech změn naleznete zde.

 

Průběžný Kurz Hormonální jógy běží od 14. září 2020 a již je pouze pro pokročilé. Nyní je možné se přihlásit na víkendový 20.-21.11.2020.

Pokud by se tělocvičny uzavřely, jóga by běžela On-Line. Hodiny by probíhaly v uzavřené skupině na Facebooku nebo na YouTube a velmi podobně, jak je všichni znáte. Na měsíční členství On-Line jógy bude možné uplatnit zakoupenou permanentku.

V případě zájmu o vystavení účtenky / faktury pro zdravotní pojišťovnu nebo pro zaměstnavatele je nyní možné zaplatit přes platební bránu nebo převodem z účtu a fakturu si hned po platbě vytisknout.

Kde se cvičí v Šatově:

Aktuální informace o všech průběžných hodinách a ev. změny naleznete zde:

Víkendové semináře

Momentálně nejsou k dispozici žádné akce.

Další termíny ještě plánujeme.

K aktuálním termínům brzy přibudou letáčky s informacemi, prosím o strpení.

Děkuji.

Na víkendovém semináři vás naučím celou sestavu cviků = vše, co potřebujete. Naučíte se správně cvičení provádět a porozumíte celé cvičební technice HJ.

Bude zde i mnoho teoretických informací, jak si drobnými změnami v běžném životě výrazně zlepšit hormonální hladiny.