2. úplněk ve znamení Vah 19.4.19 **Into the Love**

Ten den, když sundáme naše milované ze všech křížů tohoto světa, když posvátné místnosti opět budou uvnitř nás a střechy domů boha uvolní pohled na oblohu, pak – ó bohyně – pak bude mír, forever and ever.

Dnes je nejen bílý pátek, není jen úplněk, není jen druhý úplněk v znamení Vah, je to také portál a zároveň „nešťastný den“ (tyto dny se nezačínalo nic nového, uklízelo se apod.). Ještě něco? Ne. Teď to stačí.

Když dáme všechny informace k dnešnímu dni na jednu hromadu, tak se vytvoří špička hory, která už několik měsíců vysílala své světlo a svůj stín do všech směrů: nahoru, dolů, doleva, doprava. Ano milování, jsme nyní v nulové zóně. Tady se vypínají všechny chybné programy jeden po druhém. A po tisíciletí jich existovalo mnoho. Příliš mnoho.

Datum dnešního dne (19 – 4 – 19) je transformačním kódem pro všechno manifestovatované. Rušení chybných programů se děje ve všech 4 dimenzích: délka, výška, šířka, čas/prostor. Čím hlouběji bylo uloženo chybné programování, o to intenzivnější je transformace. Tady jsme. Chybné formy se nyní smějí proměnit, přetransformovat. Malými i velkými kroky. Ale rychle. A nikdo už to dál nemůže zamlčovat: postupuje to. Notre Dame – The Big Change of Drame.

Ať už tento požár vznikl jakkoli. Bylo a je stále ještě vnímatelné to, že obrovskými plameny se nejen zbořila střecha kostela, ale zároveň bylo otevřeno geomantické silové místo země. Ano, byla to neuralgická událost, díky které se nyní může vykrystalizovat léčení na tolika úrovních – ať je to kulturně historická, nábožensky politická a nebo spirituální úroveň. Notre Dame bude ještě dlouho působit…

Dnešní 2. úplněk ve Vahách tvoří tedy vyrovnání na multidimenzionální úrovni. Téma „partnerství“ bylo aktivováno už před 4 týdny při prvním úplňku. Ale nyní působí energie kolektivně na duchovně energetické úrovni.

Ve vědomí událostí v posledním týdnu ještě jednou použiju slova z „Energetického průvodce 2019“. Jedná se o tebe a zároveň o milující bytost, kterou jsi ve všech těch inkarnacích byla/ byl a možná stále ještě jsi.

Energetických vrchol

19.4. Úplněk na bílý pátek

Předtím, než byl velikonoční svátek kristianizován, byl pátek před Velikonocemi vysokým svátkem a na počest Bohyně Freyi (Freya – Freitag – pátek). Přitom se neplakalo kvůli smrti, ale byla oslavována plodnost života. Když letos přesně na bílý pátek máme druhý úplněk ve znamení Váh (první byl 20.3.), tak nyní leží fokus na usmiřujících silách mezi ženskou a mužskou energií. Možná máš v posledních týdnech novou, důležitou a zároveň léčivou zkušenost k tématu partnerství a lásky, která nikdy předtím nebyla možná.

Dnešním úplňkem přichází impuls k vyrovnání a k vyléčení starých zranění v partnerských vztazích. Pokud v posledních dnech se opět udála zranění, pak je to nyní ideální doba, aby jsi se s rolí milující / milujícího, kterou / kterým jsi, usmířil.

To, že tento úplněk spadá na otevřený Portál v mayském kalendáři, podtrhuje intenzitu této časové kvality.

Impulzy k úplňku 19.4.

  • I když Velikonoce stojí před dveřmi, vzpomeň si na to, že tento bílý pátek je zároveň slavnostním dnem, oslavou života, lásky a plodnosti.
  • Ať už téma partnerství právě prožíváš jakkoli: spoj se uvnitř sebe s milující (pokud jsi žena) nebo s milujícím (pokud jsi muž). Toto vědomí může rozzářit tvoje energetické pole magickým způsobem.
  • Pokud tento den uvnitř sebe pociťuješ harmonii a lásku, tak nechej ochutnat svému partnerovi nebo partnerce z těchto vysokých frekvencí. Sdílej tento dárek vědomě s ním anebo s ní. Je to energetická svatba.

19.4. Portál KIN 176

„Žlutý rezonanční bojovník“

K této časové kvalitě napsal Johann Kössner:

V symbióze horizontální a vertikální inteligence dosahuje stvoření své maximální zralosti. Nadhled nad věcmi pomíjivého světa je základním znakem zralé tvořivé bytosti. Opravdová inteligence integruje také ženskou pravou mozkovou hemisférou s jejími intuitivními schopnostmi. Zde se propojují dimenze kabely. Plochá horizontální mysl samotná se neumí pohybovat ve spirále vývoje.

Afirmace pro dnešní Portál: 

„Dovoluji mi nové propojení srdce a hlavy, levé a pravé mozkové hemisféry a nechávám se oplodnit vlnami tohoto úplňku kosmickými impulzy.“ (Průvodce rokem)

Knihu je ještě možné zakoupit zde: https://www.bod.de/…/energetischer-jahresbegleiter-2019-ama… Jako e-book zde.

Obrázek: © aimeagold | Fotolia.com
Text: © Amadea S. Linzer www.lunaria.at/kontakt 

Přeložila Martina Mangová www.martinamangova.cz

Pravidelné cvičení podle aktuálních astrologických vlivů probíhá ve Znojmě, informace naleznete zde.

Nově je možné se přihlásit na živá vysílání hodin do uzavřené skupiny na FB „Lunární jóga – postupy, cvičení a zkušenosti„.

Martina Mangová
Jsem ta pravá pro ženy s nepravidelnostmi cyklu či v předčasné menopauze, protože dokážu odhalit pravé příčiny potíží a navrhnout to nejrychlejší trvalé řešení.
Komentáře