8.2.-17.2.2019: Vlna obnovy

Lunária Časové kvality Lunaria Zeitqualitäten

1. Portál a koridor (KIN 106 – 115)

Během 260 dní dojde podle Májského kalendáře 2x za sebou k takzvanému „Portálovému koridoru“. Tím je myšlena série 10 galaktických portálových dní, které takto v kuse mají velmi intenzivní účinek. Je to srovnatelné s „Turbo-Boosterem“, který nás sice nemusí až tak tělesně urychlit, ale nabije naše energetické tělo tolik, že tyto vysoké frekvence můžeme vnímat jako horečku. V tomto případě to ale není chřipka, ale energetický oheň.

U prvního z obou koridorů (8.2.-17.2.) se uvolní májská kvalita „Červeného hada“. S ní se otevírá zdroj, který nám dodává životní a sexuální sílu (kundalini). V běžném životě může v tyto dny docházet nejprve k intenzivnímu nárůstu tlaku, než se s vnitřním uvolněním rozehraje už zmíněná „hadí síla“. Mimořádné na této časové kvalitě je to, že se spolu s energií kundalini vždy nastartuje i regenerace v buňkách. To nás může podnítit k neobvyklým výkonům.

Astrologicky bude tato série portálů doprovázena dvěma intenzivními silami:

a) „Síla“ … tranzit Uran-Mars ve znamení Berana. Tím se derou impulzivní vlny obnovy nezadržitelně navenek. Kde je ventil, tam se objeví „čistá energie“. To může extrémně zvýšit výkonnost a kreativitu anebo být zničující. Příklady destruktivních projevů jsou ukazovány každý den v médiích. To je jen jedna stránka. (Nenechte se mýlit.) Kdo otevřel kreativní kanály, zažívá možná zrovna osvobozující impulzy pro vlastní díla. Zde se impulzivně projeví ohnivá síla jako nutkání k tvorbě. The Power works with you.

Tato ohnivá energie bude doplněna hluboce působícím aspektem, který nás duchovně inspiruje jakož i energeticky nasměruje. Jsou to:

b) „Magické momenty“ sextil Saturn-Neptun, tedy harmonické spojením Saturna (princip pořádku) a Neptun (Božská úroveň). Tím se nám může podařit rozeznat vnitřní touhu se zdravou jasností a možná se nám podaří ji řídit ke strukturovaným a manifestujícím kanálům.

Ještě něco: Když v těchto dnech necháme eventuální „nezdravé vlny“ zvenčí jen tak táhnout kolem, a místo toho si dopřejeme hodně spánku, lehký pohyb* a láskyplné dotyky, tak nakonec docílíme zcela automaticky omlazovací kůru. Yessss!

*Cvičení např. Lunární jógy nebo Hormonální jógy nám může pomoci tuto energii lépe čerpat a ukotvit v těle a tím tuto časovou kvalit využít na maximum pro sebeléčení.

Ke konci tohoto portálového koridoru se mohou rozpustit zejména zbytky starých bolestí. Asteroid Chiron prochází nyní ze znamení Ryb do znamení Berana. Tím začíná nový cyklus ve oblastech léčení, regenerace a obnovy buněk. Když tedy právě nyní odpočíváte a cítíte se jako „on fire“, pak to není známka pobláznění, ale perfektní kosmické načasování: nejprve omlazení, pak obnova.

Když jsem ještě chodila do školy, říkalo se jarním prázdninám (v Rakousku) „Energiewoche“- „Týden energie„. Lépe tento portál nemůžeme nazvat…

Všechny portálové dny roku 2019 naleznete v němčině v „Energetickém průvodci rokem 2019“ „Energetische Jahresbegleiter 2019

K objednání zde: https://www.bod.de/…/energetischer-jahresbegleiter-2019-ama…

Pohodové načerpání energie a silnou obnovu v těchto speciálních dnech přeje

Amadea | FALCAMEA | Lunaria

„Kde jsme my, tam je vpředu“ (Falco)

www.lunaria.at/kontakt přeložila Martina Mangová www.martinamangova.cz

Martina Mangová
Jsem ta pravá pro ženy s nepravidelnostmi cyklu či v předčasné menopauze, protože dokážu odhalit pravé příčiny potíží a navrhnout to nejrychlejší trvalé řešení.
Komentáře