Brána 20 – 1 – 20

Působící slova:

„Zcela nepochopitelně se to Nové stává skutečností“

Nový rok je více než jen novým rokem. Je to nová epocha? Nová éra? Anebo klíčí pod zimní přikrývkou již poslové Nové Země, jejíž semínka už tak dlouho v sobě tiše nosíme?

Skutečností je: Něco je jinak. Když se dnes, 20. den zcela ponoříme do pole 20*20, pak je to ještě jednou něco jiného. Čas a prostor dělají místo pro něco neobvyklého. Přichází renovace. A je to tvůj úkol, z toho přijmout to nejlepší. To nejlepší pro tebe a pro celý svět.

To znamená: Tvá vize se počítá. Tvůj sen rozhoduje. Jsi důležitá/ tý.

Ale pozor. Jak to říká Malý princ? Dobře vidíme jen svým srdcem. Zbytek může vyprchat. Místo toho se otevírají oči pro neviditelné, nemožné, nenarozené. Ano, opravdu nepochopitelné je to všechno!…“

Dnes píšeme zajímavé datum 20-1-20. Je to den jako každý jiný, ale stejně. Kdybych neznala tuto zvláštní časovou kvalitu, dělala bych si v posledních dnech o sebe starosti. Jakmile nastal nový rok, připadala jsem si cize. Euforie z nového roku se změnila v pocit vnitřní ztracenosti, kterou jsem doposud neznala. Kde jsem teď? Kdo jsem? Jsem to ještě já? Možná se tak dařilo i jiným.

Krajiny a kulisy, v kterých hrajeme své role, se v těchto měsících mění a může vyvolávat pocit ztráty orientace. Země mutuje.

Mé běžné zvyky mi v tomto období připomínaly sebe a dávaly mi jistotu. Stále ještě jím ráda ostrá jídla a miluji kávu. Mám ráda měkké prádlo. To i ono. Všechny ostatní znaky identity se ale mění. Jako kdyby někdo přesně se změnou roku vytáhl kabely ze zásuvky. Energetický Jetlag obsahuje tentokrát i stará naprogramování. Co jsem si doposud zakázal/a, roztává. Hranice No-Go zdá se zmizely. Co když se mé staré vize a sny přece jen uskuteční? I to je neobvyklá myšlenka. I když velmi léčivá.

Heslo zní: Člověče, definuj se. Kdo jsi od teď? Kde jsi? Jaká/ý jsi? S jakými spoluhráči? A taky: Ukaž světu svou nejlepší verzi. Všechno ostatní už jsme měli.

S tímto prvním 20. dnem měsíce přichází do pole pohyb. Portály se otevírají. Rozšíření ve formě ulehčení. Stane se to „samo“. Pokud chceš nechat toto ještě nepochopitelně Nové dnes působit, stačí jen pozorovat tento obrázek. Vzpomeň si na svou šišinku. Ona pracuje, zatímco pozoruješ obrázek. Stahování nemusí trvat dlouho. Pozoruj obličej ženy i jak hvězda nad jejím obličejem začíná pulzovat. A sice jak na obrázku, tak i zároveň v oblasti tvého třetího oka.

Cvičení: Pokud chceš, namaluj na list papíru obě 20*20 čísla. Nechej uprostřed volné místo. Vzpomeň si na zdroj, který tě vyživuje. Který tvá duše tak dobře zná. Pak otevři okno místnosti, kde jsi, a v tomto vědomí nadechuj tento čerstvý, jasný zimní vzduch do svého těla. Funguje to.

Zcela náhodou máme dne 20.1.20 také PORTÁL (KIN 192). Působící věta zní:

Už nemusím bojovat se svým stínem. Prohlédnu jeviště polarity. Vše, co mě potkává vně, vše manifestované, zrcadlí, co jsem si vytvořil/a. Vidím to. Cítím to. Učím se tuto hojnost milovat… a přijímat.

Mnoho věcí se „opraví“ i bez našeho přičinění. Děje se to. To je magické kouzlo té nejvyšší frekvence. Nesu v sobě neobvyklou vděčnost. Jednoho dne rozeznáme, kde se právě nacházíme. Mám radost, že jsi tu, že to čteš. Působí to.

Veřejnou osobou, která zrcadlí tento odvážný krok do Nového, je prinz Harry. Jeho stažení se ze zkostnatělého systému, vzdání se titulu, peněz a lesku ve prospěch rodinného života v míru může být vykládáno jako příklad velkého kroku do svobody. Vidíme zde veřejně provedenou změnu hodnot, kterou v menším právě sami zažíváme. Doba ohýbání se je pryč. Síla se soustřeďuje na niternou vlastní linii.

Věta z knihy „Malý princ“ (Saint-Exupéry) získává dnešním dnem další vytříbení. „Dobře vidíme jen svým srdcem. To důležité, je pro oči neviditelné.“ Jak pravdivé. Jak pravdivé. Princ vyrostl. Klaním se Harrymu a Meghan.

Z knihy „Energetický průvodce rokem 2020“ (Energetischer Jahresbegleiter 2020) od Amadey S. Linzer přeložila Martina Mangová.

Přesně v této časové kvalitě se bude konat seminář Lunární jógy 24.-25.1. ve studiu Hortenzie v Praze. Cviky nám automaticky pomáhají se více ponořit do svého těla. Kdo si to dovolí, bude moci vedle skvělých účinků blahodárných cviků ještě udělat kus hluboké vnitřní práce na sobě. Třeba si konečně všimne a zbaví se zastaralých svazujících vzorců. Díky tomu načerpá energii a vize k elegantní změně k lepšímu.

Martina Mangová
Jsem ta pravá pro ženy s nepravidelnostmi cyklu či v předčasné menopauze, protože dokážu odhalit pravé příčiny potíží a navrhnout to nejrychlejší trvalé řešení.
Komentáře