Jak zhubnout bez diety a bez dřiny?

Málokoho napadne, že by hubnutí mohlo jít skoro bez námahy pomocí speciálních jógových cviků. Mám mnoho ohlasů od účastnic mých kurzů… Některým se podařilo takto shodit i 12 kg za 3 měsíce.

Jak je to možné?

S největší pravděpodobností mohla jóga odstranit pravou příčinu, nikoli jen následky…

Příčin, proč „bezdůvodně“ přibíráme může být hodně:

  • stres
  • následně zhoršení trávení
  • zpomalení metabolismu
  • hormonální nerovnováha
  • únava a nedostatek spánku
  • neovladatelné chutě nejen na sladké
  • rozkolísaná funkce štítné žlázy
  • překyselení těla
  • nedostatek času na vlastní vaření, sníme první co najdeme, což nemusí být zrovna plnohodnotné
  • nedostatek vitamínů a minerálů

… a už to jede. Máme pocit, že pak přibereme i z vody nebo dokonce ze vzduchu. Přichází frustrace a ta celkový stav ještě zhorší.

Jak z toho kruhu ven?

Hormonální jóga nám může poměrně rychle pomoci. Již po prvním zacvičení sestavy můžeme cítit příliv energie, zklidnění a harmonizaci. Jsou v ní i cviky na štítnou žlázu, díky kterým nás přestane „honit mlsná“. Najednou si všimneme, že zcela bez úsilí jíme mnohem zdravěji a méně. Do života se vrací spokojenost. Postava se krásně tvaruje.

Tato sestava má i jiné skvělé účinky – dává do optima všechny hormony, zlepšuje imunitu, odstraňuje nespavost, migrény a následky po vysazení hormonální antikoncepce, jako jsou nepravidelnosti cyklu, polycystické vaječníky apod.

U Lunární jógy je tomu stejně. V průběžných hodinách čas od času na přání zařadím lekci na zhubnutí. Vybírám pak ty nejúčinnější cviky, aby byl efekt co nejrychlejší.

Pokud byste se neuměli rozhodnout mezi Lunární jógou a Hormonální jógou, přečtěte si tento článek.

Pro koho je to vhodné?

Cvičení se hodí hlavně pro maminky po porodu, které se chtějí vrátit na svoji původní váhu a přitom mít dost energie pro péči o miminko. Pro ženy v přechodu a po přechodu, které pozorují, jak najednou velmi lehce přibírají v oblasti pasu a často je to trápí. Hodí se vlastně pro každého, kdo chce vyzkoušet jiný způsob optimalizace své hmotnosti.

Co když cviky Lunární jógy umím, nevím ale, které si přesně vybrat na zhubnutí?

Pak doporučuji přijet na některý z víkendových seminářů – vždy je tam možnost zařadit cviky na přání. Blíží se třeba seminář Podzimní Lunární jógy, kde je zrovna hodně cviků na zlepšení látkové výměny a na tvarování postavy.

Je možné využít nabídky individuálních hodin (klidně i přes Skype), kde vyberu cviky na míru podle aktuálních potřeb nebo podle zdravotních potíží.

Martina Mangová
Pohyb mě vždy bavil a v mém životě jsem měla možnost odhalovat jeho léčivé aspekty. Díky tomu mám doktorát za sportu a jsem zakladatelkou Lunární jógy a Hormonální jógy v ČR. Pohybem jsem se naučila udržovat záda bez bolestí, získávat chybějící energii, udržovat se po fyzické i psychické stránce v pohodě. Specializuji se na problematiku neplodnosti a na hormonální systém. Nyní své vědomosti předávám na mých kurzech Lunární a Hormonální jógy. Bližší informace naleznete zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.