Proč jsem se rozhodla psát blog

Na průběžných hodinách Lunární jógy, ale i Hormonální jógy, je velmi málo prostoru pro povídání. Setkáváme se hlavně kvůli cvičení. I na víkendových seminářích je spíš záměrem se zabývat cviky – vyzkoušet si je prakticky, procítit účinky na tělo a domů odjíždět s tím, že si je zvládnu sama zacvičit. Přitom je tolik informací, které mohou cvičení jógy vylepšit a doplnit.

Chtěla bych postupně napsat články jako odpovědi na nejčastější otázky, které dostávám. Nebo v nich upozornit na nejčastější chyby, když výsledky cvičení nepřichází. Určitě zde budou mé vlastní zkušenosti a nové objevy.

Sama jsem zvědavá, co blog přinese.

 

Martina Mangová
Pohyb mě vždy bavil a v mém životě jsem měla možnost odhalovat jeho léčivé aspekty. Díky tomu mám doktorát za sportu a jsem zakladatelkou Lunární jógy a Hormonální jógy v ČR. Pohybem jsem se naučila udržovat záda bez bolestí, získávat chybějící energii, udržovat se po fyzické i psychické stránce v pohodě. Specializuji se na problematiku neplodnosti a na hormonální systém. Nyní své vědomosti předávám na mých kurzech Lunární a Hormonální jógy. Bližší informace naleznete zde >>
Komentáře